Hakkımızda

Aydın AKALAN'ın 1994 yılındı mermer işine girmesiyle şirketimizin kuruluş macerası başlamıştır. Yıllar içinde yurtiçi ve yurtdışı inşaat projelerinde değişik kademelerde çalıştıktan sonra AYKA MERMER ve GRANİT kurulmuştur. Kazandıkları ciddi iş tecrübesi, cesur ve kararlı girişimci ruhları, azimleri ve çalışkanlarıyla birçok yurtiçi ve yurtdışı projeyi tamamlayıp teslim etmişler ve sektörün önde gelen firmalarından biri olmayı başarmışlardır. 

AYKA MERMER ve GRANİT doğal taş sektöründe 21 yılı aşkın tecrübesiyle sektörün öncüleri arasında yerini almış gerek yurtiçi gerekse yurtdışı birçok prestijli projeyi başarıyla tamamlamıştır. Organizasyonunda uzun yıllardır barındırdığı uzman personeliyle, sağlam ekipman ve alt yapısıyla, girmiş olduğu bütün büyük projeleri ismine yakışır biçimde tamamlamış, müşterilerinin şirketimize olan güvenini asla boşa çıkarmamıştır.

Her türlü doğal taşı temin eden, işleme ve uygulama safhalarını bir arada yapabilen,  şirketimiz projelerdeki başarısını bu güçlü yapı ve organizasyonuna borçludur.

AYKA MERMER ve GRANİT “önce müşteri memnuniyeti”  şirket ana yasasının birinci ve değişmez maddesi olarak kabul etmiş, bunu sağlamak için hiçbir fedakarlığı yapmaktan kaçınmamıştır. Teknolojideki ve sektördeki gelişmeleri günü gününe takip etmiş, ve bu gelişmeler ışığında AYKA MERMER ve GRANİT standartlarını geliştirmiştir.

Yeni teknolojisi, uzman kadrosu ve yenilikçi bakış açısıyla projelerde karşılaşılan sorunlara getirdiği profesyonel çözümleriyle, tercih edilme sıralamasında her zaman birinci sırayı almayı başarmıştır. Yapmış olduğumuz projelerin sadece küçük bir kısmı olup her geçen gün bu büyük projelere yenileri eklenmektedir.

 • İş Güvenliği Politikası

  İş Sağlığı ve Güvenliği, yaptığımız her işin ayrılmaz bir parçası olup tüm faaliyetlerimizde birinci önceliğe sahiptir.

 • Ürünlerde Kullanılan Materyaller

  Ürünlerde Kullanılan Materyaller, yaptığımız her işin ayrılmaz bir parçası olan insan sağlığı konusundaki en büyük öneme sahiptir.

 • Ürün Kalite Standartları

  AYKA MERMER & GRANİT tamamen ürün kalitesini yükseltmeye odaklanmıştır. “ Önce Sağlık Sonra Kalite ” sloganı ile her bir ürünü daha kaliteli hale getirmeyi hedeflemiştir.

 • Turan Mah Akçakmak yolu No:42 /B
  Turgutlu / MANİSA

Hakkında

Aydın AKALAN'ın 1994 yılındı mermer işine girmesiyle şirketimizin kuruluş macerası başlamıştır. Yıllar içinde yurtiçi ve yurtdışı inşaat projelerinde değişik kademelerde çalıştıktan sonra AYKA MERMER ve GRANİT kurulmuştur. Kazandıkları ciddi iş tecrübesi, cesur ve kararlı girişimci ruhları, azimleri ve çalışkanlarıyla birçok yurtiçi ve yurtdışı projeyi tamamlayıp teslim etmişler ve sektörün önde gelen firmaların

Hizmetler
 • Basamak Kesim Ve Montajı
 • Tezgah Kesim ve Montajı
 • Mezar Kesim ve Montajı
 • Cephe Mermer Kesim ve montajı
 • Merdiven & Basamak Kaplama
 • Zemin Döşeme
Sosyal Medya
© Copyright 2015 AYKA MERMER. Fume Yazılım