Basamak Kesim Ve Montajı

Merdivenlerin şık ve kaliteli görünmeleri için ihtiyaçları olan şey gerçek doğal taşların kullanılması ise döşemelerinin yapılmasıdır. Mermer ve granit döşemeler her gün avmlerde ya da otellerin merdivenlerinde gördüğümüz görüntüler olmaktadır. Mermer merdiven basamağı döşemelerinde renk seçeneği beyaz, krem ve içerisinde hareler olan farklı mermer görünümleri olmaktadır. Bu tip yapılar açık renk bir döşeme isteyenler için uygun olurken granit döşemeler daha çok koyu renklere sahip olabilmektedir. Granit döşemeler siyah, gri, sarı renklerde olurken içerisinde parçalar olan granitler de ağırlıklı olmaktadır.
Granit taş yer döşemeleri kendiliğinden parlak bir görünüme kavuşurken içerisinde farklı renklerden asimetrik görünümlerin olması yerlerde farklı bir görüntü oluşturmaktadır. Yer döşemesinde içerisinde çeşitli renklerden oluşan asimetrik yapıların kullanılması yerde parça granitler kullanılsa d bütün bir granit basamakları oluşturmuş gibi görünmektedir. Bu nedenle yerde parça görünümünü görmek istemiyorsanız siz de granit taş kullanımını arttırmalısınız.
Granit taş kullanımında ağırlıklı olarak siyah, gri, beyaz görünümler ile koyu bir yapı kazanılsa da sarı, turuncu krem gibi renkler ile de granitlerde açık bir renk kazanılmaktadır. Açık renk merdiven basamaklarında kullanacağınız granitlerin kesimi ise nasıl olursa olsun bir bütünmüş gibi görünecektir. Mermer basamak döşemelerinde ise parça kesimler her zaman belirgin olacak ve bu yer döşemelerinde şekilli parçalar olması gerekmektedir.
Mermer ve granit merdiven basamaklarında zevkinize göre farklı parçaları kullanabilirsiniz.

  • Turan Mah Akçakmak yolu No:42 /B
    Turgutlu / MANİSA

Hakkında

Aydın AKALAN'ın 1994 yılındı mermer işine girmesiyle şirketimizin kuruluş macerası başlamıştır. Yıllar içinde yurtiçi ve yurtdışı inşaat projelerinde değişik kademelerde çalıştıktan sonra AYKA MERMER ve GRANİT kurulmuştur. Kazandıkları ciddi iş tecrübesi, cesur ve kararlı girişimci ruhları, azimleri ve çalışkanlarıyla birçok yurtiçi ve yurtdışı projeyi tamamlayıp teslim etmişler ve sektörün önde gelen firmaların

Hizmetler
  • Basamak Kesim Ve Montajı
  • Tezgah Kesim ve Montajı
  • Mezar Kesim ve Montajı
  • Cephe Mermer Kesim ve montajı
  • Merdiven & Basamak Kaplama
  • Zemin Döşeme
Sosyal Medya
© Copyright 2015 AYKA MERMER. Fume Yazılım